Avroliqa həyəcanı davam edir (ONLAYN)
Tarix: 17.07.2014 | Saat: 21:05:00 | Oxunub: 773 | E-mail | Çapa göndər
Bu gün Avropa Liqasının II təsnifat mərhələsinin ilk oyunları keçiriləcək.
Bu gecə qitə arenalarında 40 qarşılaşma baş tutacaq.


Avropa Liqası
II təsnifat mərhələsi
İlk oyunlar

17 iyul
18.00 Astana (Qazaxıstan) - Hapoel (Təl-Əviv, İsrail) 3:0
19.00 Kayrat (Qazaxıstan) - Esbyerq (Danimarka) 1:1
20.00 Koşitse (Slovakiya) - Slovan (Çexiya) 0:0
20.00 Laçi (Albaniya) - Zarya (Ukrayna) 0:2
20.00 Neftçi (Azərbaycan) - Koper (Sloveniya) 1:2
20.30 Buduçnost (Çernoqoriya) - Omoniya (Kipr) 0:0
20.30 Dinamo (Belarus) - MüPA (Finlandiya) 1:0
20.30 Trençin (Slovakiya) - Voyvodina (Serbiya) 1:0
21.00 Atlantas (Litva) - Şaxtyor (Qazaxıstan)
21.00 Elfsborq (İsveç) - Inter (Azərbaycan) 0:0
21.00 Nomme Kalyu (Estoniya) - Lex (Polşa) 0:0
21.00 Rovaniemi (Finlandiya) - Asteras (Yunanıstan)1:0
21.00 Rux (Polşa) - Vaduts (Lixtenşteyn) 0:0
21.00 Zestafoni (Gürcüstan) - Spartak (Slovakiya) 0:0
21.30 Petrolul (Rumıniya) - Flamurtari (Albaniya)
21.45 Botev (Bolqarıstan) - Sankt-Polten (Avstriya)
22.00 Brommapoykarna (İsveç) - Krusaders (Şimali İrlandiya)
22.00 Mlada (Çexiya) - Şiroki Briyeq (Bosniya və Herseqovina)
22.00 Neman (Belarus) - Hafnarfyordur (İslandiya)
22.00 Rusenborq (Norveç) - Sliqo Rovers (İrlandiya)
22.30 ÇFR (Rumıniya) - Yaqodina (Serbiya)
22.30 ÇSKA (Bolqarıstan) - Zimbru (Moldova)
22.30 Lütsern (İsveçrə) - Sent-Conston (Şotlandiya)
22.45 Liteks (Bolqarıstan) - Diosqyori (Macarsıtan)
23.00 Qyor ETO (Macarıstan) - Göteborq (İsveç)
23.00 Vikinqur (Farer adaları) - Tromse (Norveç)
23.00 Sulte-Varegem (Belçika) - Zavişa (Polşa)
23.30 Bursaspor (Türkiyə) - Çixura (Gürcüstan)
23.30 Metallurq (Makedoniya) - Jelezniçar (Bosniya və Herseqovina)
23.30 Molde (Norveç) - Nova Qoritsa (Sloveniya)
23.30 Split (Xorvatiya) - Hapoel (Beer-Şeva, İsrail)
23.30 Riyeka (Xorvatiya) - Ferentsvaroş (Macarıstan)
23.30 Kalev (Estoniya) - Krasnodar (Rusiya)
23.45 Aberdin (Şotlandiya) - Qroningen (Hollandiya)
23.45 Derrri Siti (İrlandiya) - Şaxtyor (Belarus)
23.45 Dandalk (İrlandiya) - Hayduk (Xorvatiya)
23.45 Linfild (Şimali İrlandiya) - AİK (İsveç)
23.45 Motervell (Şotlandiya) - Styarnan (İslandiya)
00.00 Sarayevo (Bosniya və Herseqovina) - Hauqesund (Norveç)
00.05 Çukariçki (Serbiya) - Qrodiq (Avstriya)




 
Bölməyə aid digər xəbərlər
03.11.2017
“Rusenborq” (Norveç) - “Zenit” (Rusiya) - 1:1 (VİDEO)
02.10.2015
“Krasnodar“ın qapıçısı : “Qəbələ“nin hücumçuları bizə çtinliklər yaratdı
28.08.2015
«Qəbələ»nin qrup mərhələsindəki rəqibləri müəyyənləşdi
28.08.2015
“Krasnodar“ın futbolçusu: “Hər şey özümüzdən asılıdır“
28.08.2015
Roman Qriqorçuk:“İlk qolu vurandan sonra müdafiəyə erkən çəkildik”

Şərh əlavə olunmayıb

Facebook-da
© Copyright 2002-2015 FUTBOLMEDIA
Mob.: (050) 588 47 51
E-mail: ali.h525@mail.ru
Müəllif hüquqları qorunur. Məlumatdan istifadə etdikdə istinad mütləqdir. Məlumat internet səhifələrində istifadə edildikdə müvafiq keçidin qoyulması mütləqdir. Designed by inetlab.info