Avropa Liqasında ilk xoşbəxtlər bəlli olur
Tarix: 10.07.2014 | Saat: 12:40:00 | Oxunub: 467 | E-mail | Çapa göndər
Bu gün Avropa Liqasında I təsnifat mərhələsinin cavab oyunları keçiriləcək.
Avropa Liqası
I təsnifat mərhələsi
Cavab oyunları

10 iyul
17.30 Şaxtyor (Qazaxıstan) - Şirak (Ermənistan)
İlk oyun - 2:1

18.00 Astana (Qazaxıstan) - Pünik (Ermənistan)
İlk oyun - 4:1

19.00 Mika (Ermənistan) - Split (Xorvatiya)
İlk oyun - 0:2

20.00 Laçi (Albaniya) - Rudar (Sloveniya)
İlk oyun - 1:1

20.00 Dauqava (Dauqavpils, Latviya) - Vikinqur (Farer adaları)
İlk oyun - 1:2

20.30 Honka (Finlandiya) - Kalev (Estoniya)
İlk oyun - 1:2

20.30 Ekranas (Litva) - Kruzaders (Şimali İrlandiya)
İlk oyun - 1:3

20.30 Lovçen (Çernoqoriya) - Jelezniçar (Bosniya və Herseqovina)
İlk oyun - 0:0

20.30 Buduçnost (Monteneqro) - Folqor/Falsiano (San-Marino)
İlk oyun - 2:1

21.00 Atlantas (Litva) - Differdanj (Lüksemburq)
İlk oyun - 0:0

21.00 Çixura (Gürcüstan) - Turnovo (Makedoniya)
İlk oyun - 1:0

21.00 Nomme Kalyu (Estoniya) - Fram (İslandiya)
İlk oyun - 1:0

21.00 Yelqava (Latviya) - Rusenborq (Norveç)
İlk oyun - 0:4

21.00 İnter (Azərbaycan) - Tiraspol (Moldova)
İlk oyun - 3:2

21.00 Sent-Culia (Andorra) - Çukariçki (Serbiya)
İlk oyun - 0:4

21.00 Hauqesund (Norveç) - Eyrbus (Uels)
İlk oyun - 1:1

21.30 Dauqava (Riqa, Latviya) - Aberdin (Şotlandiya)
İlk oyun - 0:5

22.00 Tromse (Norveç) - Santos (Estoniya)
İlk oyun - 7:0

22.00 Zimbru (Moldova) - Şkendiya (Makedoniya)
İlk oyun - 1:2

22.00 Fola (Lüksemburq) - Göteborq (İsveç)
İlk oyun - 0:0

22.00 Brommapoykarna (İsveç) - VPS (Finlandiya)
İlk oyun - 1:2

22.00 Flamurtari (Albaniya) - Sioni (Gürcüstan)
İlk oyun - 3:2

22.30 Spartak (Trnava, Slovakiya) - Hibernians (Malta)
İlk oyun - 4:2

22.30 Kukesi (Albaniya) - Kayrat (Qazaxıstan)
İlk oyun - 0:1

22.30 Birkirkara (Malta) - Diosqyori (Macarsıtan)
İlk oyun - 1:2

22.45 Liteks (Bolqarıstan) - Veris (Moldova)
İlk oyun - 0:0

22.45 Banqor Siti (Uels) - Styarnan (İslandiya)
İlk oyun - 0:4

22.45 Aberistvit (Uels) - Derrri Siti (İrlandiya)
İlk oyun - 0:4

23.00 Fulafyordur (Farer adaları) - MüPA (Finlandiya)
İlk oyun - 1:0

23.00 Sliqo Rovers (İrlandiya) - Banqa (Litva)
İlk oyun - 0:0

23.00 Kollec Avropa (Cəbəlüttariq) - Vaduts (Lixtenşteyn)
İlk oyun - 0:3

23.30 Libertas (San-Marino) - Botev (Bolqarıstan)
İlk oyun - 0:4

23.30 Şiroki Briyeq (Bosniya və Herseqovina) - Qəbələ (Azərbaycan)
İlk oyun - 2:0

23.30 Ferentsvaroş (Macarıstan) - Slima Uonderers (Malta)
İlk oyun - 1:1

23.30 Koper (Sloveniya) - Çelik (Çernoqoriya)
İlk oyun - 5:0

23.45 Qlenavon (Şimali İrlandiya) - Hafnarfyordur (İslandiya)
İlk oyun - 0:3

23.45 Metallurq (Makedoniya) - Santa-Koloma (Andorra)
İlk oyun - 3:0

23.45 Dandalk (İrlandiya) - Jeness (Lüksemburq)
İlk oyun - 2:0




 
Bölməyə aid digər xəbərlər
03.11.2017
“Rusenborq” (Norveç) - “Zenit” (Rusiya) - 1:1 (VİDEO)
02.10.2015
“Krasnodar“ın qapıçısı : “Qəbələ“nin hücumçuları bizə çtinliklər yaratdı
28.08.2015
«Qəbələ»nin qrup mərhələsindəki rəqibləri müəyyənləşdi
28.08.2015
“Krasnodar“ın futbolçusu: “Hər şey özümüzdən asılıdır“
28.08.2015
Roman Qriqorçuk:“İlk qolu vurandan sonra müdafiəyə erkən çəkildik”

Şərh əlavə olunmayıb

Facebook-da
© Copyright 2002-2015 FUTBOLMEDIA
Mob.: (050) 588 47 51
E-mail: ali.h525@mail.ru
Müəllif hüquqları qorunur. Məlumatdan istifadə etdikdə istinad mütləqdir. Məlumat internet səhifələrində istifadə edildikdə müvafiq keçidin qoyulması mütləqdir. Designed by inetlab.info