Avroliqada I təsnifat mərhləsinin ilk oyunlarına yekun vuruldu
Tarix: 04.07.2014 | Saat: 10:49:00 | Oxunub: 452 | E-mail | Çapa göndər
Avropa Liqasında I təsnifat mərhələsinin növbəti ilk oyunları keçirilib.




3 iyul

Avropa Liqası, I təsnifat mərhələsinin ilk oyunları

00:15. "Styarnan" (İslandiya) - "Banqor Siti" (Uels) - 4:0
Qollar: Finsen, 14-pen (1:0), Qunnarson, 16 (2:0), Finsen, 54 (3:0), Byorqivinson, 70 (4:0)

00:15. "Hafnarfyardar" (İslandiya) - "Qlenavon" (Şimali İrlandiya) - 3:0
Qollar: Oskarson, 82 (1:0), Qudnason, 90 (2:0), 90+3 (3:0)

00:15. "Jelezniçar" (Bosniya və Hersoqovina) - "Lovçen" (Monteneqro) - 0:0

00:15. "Fram Reykyavik" (İslandiya) - "Nomme Kalyu" (Estoniya) - 0:1
Qol: Prates, 61 (0:1)


19:00. "Şirak" (Ermənistan) - "Şaxtyor" (Karaqandi, Qazaxıstan) - 1:2
Qollar: Topçağıc, 71 (0:1), Deble, 86 (1:1), Baizhanov, 90+2 (1:2)

19:00. "Kayrat" (Qazaxıstan) - "Kukesi" (Albaniya) - 1:0
Qol: Darabayev, 89 (1:0)


19:00. "Pünik" (Ermənistan) - "Astana" (Qazaxıstan) - 1:4
Qollar: Nusarbayev, 40 (0:1), Dzolçiyev, 67 (0:2), Papikyan, 68 (1:2), Ketveohama, 71 (1:3), Kurdov, 84 (1:4)

19:30. "Veris" (Moldova) - "Liteks" (Bolqarıstan) - 0:0

20:00. "Santos Tartu" (Estoniya) - "Tromse" (Norveç) - 0:7
Qollar: Andersen, 14 (0:1), Yohansen, 22 (0:2), Moldskred, 24 (0:3), Andresen, 44 (0:4), Draqe, 56 (0:5), Norbye, 75 (0:6), Consen, 79 (0:7)

20:00. "Banqa" (Litva) - "Sliqo Rovers" (İrlandiya) - 0:0

20:30. MYPA (Finlandiya) - "Fuqlafyodr" (Farer adaları) - 1:0
Qol: Abdulahi, 76 (1:0)


20:30. "Kalev" (Estoniya) - "Honka" (Finlandiya) - 2:1
Qollar: Ratnikov, 32 (1:0), Kabaev, 72 (2:0), Kabaşi, 82 (2:1)

20:30. "Çelik" (Monteneqro) - "Koper" (Sloveniya) - 0:5
Qollar: Palçiç, 21 (0:1), Haliloviç, 37 (0:2), Kovilo, 50 (0:3), 86 (0:4), Quberaç, 87 (0:5)



21:00. "Turnovo" (Makedoniya) - "Çikura" (Gürcüstan) - 0:1
Qol: Kutçukidze, 31 (0:1)


21:00. VPS (Finlandiya) - "Brommapoykarna" (İsveç) - 2:1
Qollar: Kouakou, 33 (0:1), Strandval, 53 (1:1), Parikka, 54 (2:1)

21:00. "Santa Koloma" (Moldova) - "Metallurq" (Makedoniya) - 0:3
Qollar: Krstev, 3 (0:1), Stoyanovski, 15 (0:2), Simonovski, 83 (0:3)


21:45. "Botev" (Bolqarıstan) - "Libertas" (San Marino) - 4:0
Qollar: Oqnyanov, 25 (1:0), 51 (2:0), Çvetkov, 58 (3:0), Pedro, 72 (4:0)


22:00. "Rusenborq" (Norveç) - "Jelqava" (Latviya) - 4:0
Qollar: Pedersen, 23 (1:0), Soderlund, 44 (2:0), 54 (3:0), Yensen, 73 (4:0)


22:00. "Sioni" (Gürcüstan) - "Flamurtari" (Albaniya) - 2:3
Qollar: Veliu, 20 (0:1), İsiani, 27 (1:1), 30 (2:1), Kuqi, 74 (2:2), Lika, 90+3 (2:3)

22:00. "Göteborq" (İsveç) - "Fola Eş" (Lüksemburq) - 0:0

22:00. "Vaduz" (Lixtenşteyn) - "Kollec" (Cəbəllütariq) - 3:0
Qollar: Satter, 6 (1:0), Şürf, 8 (2:0), 72 (3:0)


22:30. "Differdanj" (Lüksemburq) - "Atlantas" (Litva) - 1:0
Qol: Rafik, 87 (1:0)

22:45. "Airbus" (Uels) - "Haugesund" (Norveç) - 1:1
Qollar: Conson, 29 (1:0), Bamberq, 43 (1:1)

23:00. "Torşhavn" (Farer adaları) - "Linfild" (Şimali İrlandiya) - 1:2
Qollar: Mulqrev, 38 (0:1), Laval, 72 (1:1), Karvil, 88 (1:2)

23:00. "Hibernians" (Malta) - "Spartak" (Trnava, Slovakiya) - 2:4
Qollar: Sabo, 11 (0:1), 13 (0:2), Vlasko, 36 (0:3), Cohen, 49 (1:3), Failla, 50 (2:3), Mikiniç, 88 (2:4)

23:00. "Çukariçki" (Serbiya) - "Sant Julia" (Andorra) - 4:0
Qollar: Mirosavlyeviç, 8 (1:0), Bojiç, 49 (2:0), Srniç, 89 (3:0), Stojiljkoviç, 90+1-pen (4:0)

23:00. RNK (Split, Xorvatiya) - "Mika" (Ermənistan) - 2:0
Qollar: Qlumaç, 39 (1:0), Voynoviç, 87 (2:0)


23:00. "Rudar" (Sloveniya) - "Laçi" (Albaniya) - 1:1
Qollar: Klinar, 17 (1:0), Adeniyi, 89 (1:1)

23:00. "Vikinqur" (Farer adaları) - "Dauqava" (Latviya) - 2:1
Qollar: Justinussen, 23 (1:0), Kokins, 56 (1:1), Olsen, 59 (2:1)

23:30. "Folqore" (Cəbəllütariq) - "Buduçnost" (Monteneqro) - 1:2
Qollar: Raspopoviç, 30 (0:1), Raiçkoviç, 36 (0:2), Perrotta, 55 (1:2)

23:30. "Dioşqor" (Macarsıtan) - "Birkirkara" (Malta) - 2:1
Qollar: Barkzi, 34 (1:0), Bissi, 36 (1:1), Baksa, 90+3 (2:1)


23:45. "Krusaders" (Şimali İrlandiya) - "Ekranas" (Litva) - 3:1
Qollar: Kokkroft, 23 (1:0), Ovens, 43 (2:0), Koates, 58 (3:0), Susnyar, 88 (3:1)

23:45. "Derri Siti" (İrlandiya) - "Aberistvit" (Uels) - 4:0
Qollar: Makeleney, 15 (1:0), Patterson, 25 (2:0), Timlin, 47 (3:0), Makname, 86 (4:0)

23:45. "Aberden" (Şotlandiya) - "Dauqava" (Latviya) - 5:0
Qollar: Loqan, 33 (1:0), Makqin, 49 (2:0), A.Runi, 52-pen (3:0), Hayes, 73 (4:0), A.Runi, 90+2 (5:0)




 
Bölməyə aid digər xəbərlər
03.11.2017
“Rusenborq” (Norveç) - “Zenit” (Rusiya) - 1:1 (VİDEO)
02.10.2015
“Krasnodar“ın qapıçısı : “Qəbələ“nin hücumçuları bizə çtinliklər yaratdı
28.08.2015
«Qəbələ»nin qrup mərhələsindəki rəqibləri müəyyənləşdi
28.08.2015
“Krasnodar“ın futbolçusu: “Hər şey özümüzdən asılıdır“
28.08.2015
Roman Qriqorçuk:“İlk qolu vurandan sonra müdafiəyə erkən çəkildik”

Şərh əlavə olunmayıb

Facebook-da
© Copyright 2002-2015 FUTBOLMEDIA
Mob.: (050) 588 47 51
E-mail: ali.h525@mail.ru
Müəllif hüquqları qorunur. Məlumatdan istifadə etdikdə istinad mütləqdir. Məlumat internet səhifələrində istifadə edildikdə müvafiq keçidin qoyulması mütləqdir. Designed by inetlab.info